• بهبود و درمان پسوریازیس با گانودرما: گانودرما قاتل پسوریازیس!

  پسوریازیس (Psoriasis) که با نام‌های بیماری صدف پوستی یا صدفک هم شناخته می‌شود یک بیماری خود ایمنی پوستی است. یعنی در این بیماری سیستم ایمنی سیگنال‌های نادرست ارسال می‌کند و به همین دلیل رشد سلول‌های پوست افزایش می‌یابد. در حالت طبیعی بدن، سلول‌های پوست از عمق و از لایه‌های زیرین به سمت روی پوست حرکت می‌کنند و به صورت سلول‌های مرده از بدن خارج می‌شوند. ولی در بیماری پسوریازیس با رشد بیشتر سلول‌ها، چندین لایه سلول مرده روی پوست جمع می‌شود که حالتی فلسی و پوسته پوسته به وجود می‌آورند.

  سلول‌ها در سطح پوست بدن، چرخه زندگی سریع‌تری دارند و با سرعت زیاد تولید می‌شوند. به همین دلیل بافت زمخت، ضخیم و نقره‌ای رنگی به وجود می‌آورند که باعث خارش، التهاب و قرمزی پوست می‌شود. هدف از درمان پسوریازیس توقف رشد سریع سلول‌هاست. باید متذکر شد پسوریازیس  بیماری واگیردار و مسری نیست. ولی می‌تواند به بخش‌های دیگر بدن نیز آسیب برساند و  برای خود فرد خطرناک شود. این بیماری ممکن است در مواقع مختلف تشدید شده، بهبود پیدا ‌کند یا مجدد بروز کند.

  آخرین آپدیت این مقاله: خرداد ماه ۱۴۰۲ – امیدوارم شما هم به کمک گانودرما درمان رو تجربه نمایید.
  برای خرید گانودرما برای درمان پسوریازیس از طریق واتس اپ و یا اپلیکیشن بله  ۰۹۳۷۰۲۴۶۴۳۶ با ما در ارتباط باشید.

   


  درمان پسوریازیس

  پسوریازیس پوستی

  دلایل پسوریازیس

  در علم نوین گفته شده است که دلیل اصلی بیماری پسوریازیس به وراثت باز می‌گردد. به این معنا که از بدو تولد در ژن فرد وجود دارد، ولی بروز آن قطعی نیست. برخی از عوامل مانند عفونت، تحریکات موضعی، داروهای خاص، آسیب پوست، آب و هوا، سیگار، الکل و استرس می‌تواند این بیماری را نمایان کند. علائم شایع  اغلب در ناحیه آرنج، زانو و سر دیده می‌شود.

  علت اصلی پسوریازیس چیست؟

  پسوریازیس، حداقل تا حدی، ناشی از حمله اشتباه سیستم ایمنی به سلول‌های سالم پوست است . اگر بیمار هستید یا با عفونت مبارزه می کنید، سیستم ایمنی بدن شما برای مبارزه با عفونت بیش از حد کار می کند.

  آیا پسوریازیس ناشی از استرس است؟  

  خیر. استرس فقط یک محرک رایج برای شعله ور شدن پسوریازیس است. استرس همچنین می تواند خارش ناشی از پسوریازیس را بدتر کند.

  علت پسوریازیس از نظر طب سنتی شرقی

  از نگاه طب سنتی شرقی ریشه بیماری پسوریازیس در کبد است. باید مستقیماً از ریشه بیماری شروع کنیم و با تغذیه یین (YIN) و تغذیه خون سموم بد بدن را از بین ببریم. با تجویز گانودرما و تقویت گردش خون و رفع رکود خون و همزمان درمان تقویت طحال برای مرطوب کردن ریه ها و مرطوب کردن ریه ها برای تنظیم کبد می تواند محیط داخلی بدن انسان را بهبود بخشد و پسوریازیس را عمیقاً از بین ببرد.

  در طب سنتی چین، بیماری صدف (پسوریازیس) با استفاده از روش‌های متنوع درمان می‌شود. این روش‌ها بر اساس نظریه چینی از تعادل بین اجزا و انرژی‌ها در بدن، تغییرات در جریان انرژی و عوامل موثر بر آن تمرکز دارند. درمان بیماری صدف در طب سنتی چین به عنوان یک اختلال پوستی ارزیابی می‌شود و از روش‌های زیر استفاده می‌شود:

  1. علاج با گیاهان: در طب سنتی چین، استفاده از برخی گیاهان دارویی برای تسکین التهاب و خارش پوست معمول است. برخی از گیاهانی که معمولاً استفاده می‌شوند شامل قارچ ریشی (گانودرما)، گل سرخ، گوگرد زرد، رازیانه، خارشتره، ترنجبین، گوآی و گل‌محمدی است. این گیاهان ممکن است به صورت خارجی (مانند استفاده از عصاره‌ها یا پمادها) یا به صورت داخلی (مانند استفاده از جوشانده ها و عرق‌ها) استفاده شوند.
  2. تغذیه و رژیم غذایی: در طب سنتی چین، تغذیه و رژیم غذایی نقش مهمی در درمان بیماری‌ها دارد. برخی از مواد غذایی معمولاً توصیه می‌شوند و برخی دیگر اجتناب می‌شوند. مثلاً، مصرف مواد غذایی گرم و خشک مانند میگو، گوشت قرمز و غذاهای حاوی ادویه و نمک زیاد توصیه نمی‌شود، در حالی که مصرف مواد غذایی خنک و تر مانند ماهی، سبزیجات تازه، میوه‌ها و غذاهای کم چرب مفید است.
  3. طب خوراکی: طب سنتی چین بر مفهوم “تعادل داخلی” تأکید دارد و درمان بیماری‌ها را از طریق تنظیم تعادل انرژی و عوامل داخلی بدن انجام می‌دهد. در این راستا، ممکن است از مکمل‌های طب سنتی چینی استفاده شود. قارچ رِیشی (گانودرما) یکی از قارچ‌های مهم در طب سنتی چین است و خواص ضد التهابی و ایمنی‌زا دارد. این قارچ می‌تواند به تنظیم سیستم ایمنی بدن کمک کند و التهاب پوست را کاهش دهد. همچنین، قارچ میتاکی نیز دارای خواص ضد التهابی است و ممکن است در کاهش علائم بیماری‌های پوستی مانند صدف مفید باشند. (در ادامه به تاثیر قارچ گانودرما بر روی این بیماری پرداخته ایم)

   

  علائم بیماری پسوریازیس

  علائم در افراد مختلف متفاوت است، ولی نشانه‌های رایج آن را می‌توان در موارد زیر دسته‌بندی کرد:

  • خارش، سوزش و درد
  • مفاصل متورم و سفت
  • پوست خشک و ترک خورده با احتمال خونریزی
  • لکه‌های قرمز پوستی با فلس‌های ضخیم نقره‌ای رنگ
  • نقاط کوچک پوسته پوسته (عموماً در کودکان)
  • ناخن‌های ضخیم، حفره‌دار یا شکسته شده

  با توجه به محل بروز علائم و درصد شیوع آن، در دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که در این مقاله به ذکر نام دسته ها بسنده می کنیم :

  انواع پسوریازیس

  • پسوریازیس ولگاریس یا پلاکی
  • پسوریازیس خالدار یا قطره‌ای
  • پسوریازیس ناخن
  • پسوریازیس معکوس (صدف پوستی)
  • پسوریازیس پوست سر
  •  پوسته‌ای
  •  اریترودرمیک
  • مفصلی یا آرتریت پسوریاتیک

   

  درمان پسوریازیس

  درمان پسوریازیس با گانودرما

  پسوریازیس پلاکی یا ولگاریس

  پسوریازیس پلاکی، شایع ترین نوع پسوریازیس است و نام خود را از پلاک هایی که بر روی پوست ایجاد می شود، گرفته است. این پلاک ها عموما روی زانوها، آرنج ها، پوست سر و ناخن ها ایجاد می شوند.  علائم احتمالی پسوریازیس پلاک شامل درد پوست، خارش و ترک است. علاوه بر تاثیر قارچ گانودرما روی پسوریازیس پلاکی بسیاری از محصولات بدون نسخه وجود دارد که در درمان پسوریازیس پلاک ( موقت) موثر هستند. کرم ۱٪ هیدروکورتیزون یک استروئید موضعی است که می تواند بیماری خفیف را به صورت موقت سرکوب کند.

  پسوریازیس پوست سر

  پسوریازیس پوست سر یک اختلال شایع پوستی است که باعث ایجاد لکه های برجسته، مایل به قرمز و اغلب پوسته پوسته می شود. پسوریازیس پوست سر می تواند کل پوست سر شما را تحت تاثیر قرار دهد یا فقط به عنوان یک تکه ظاهر شود. این نوع پسوریازیس حتی می تواند به پیشانی، پشت گردن یا پشت گوش نیز سرایت کند. علائم پسوریازیس پوست سر ممکن است شامل پوسته پوسته شدن جزئی و ظریف باشد. علائم پسوریازیس پوست سر متوسط ​​تا شدید ممکن است شامل پوسته پوسته شدن شبیه شوره، خشکی پوست سر و ریزش مو باشد. پسوریازیس پوست سر مستقیماً باعث ریزش مو نمی شود، اما استرس و خاراندن بیش از حد پوست سر ممکن است منجر به ریزش مو شود.

  پسوریازیس ناخن

  بسیاری از بیماران مبتلا به پسوریازیس، ناخن های غیر طبیعی دارند. ناخن های پسوریازیس اغلب دارای یک حاشیه افقی سفید یا زرد در نوک ناخن هستند که آنیکولیز دیستال نامیده می شود. زیرا ناخن از روی پوست برداشته می شود.  همان درمان پسوریازیس پوستی برای پسوریازیس ناخن مفید است. با این حال، از آنجا که ناخن ها به آرامی رشد می کنند، ممکن است زمان بیشتری لازم باشدتا  بهبودی دیده شود. اگر داروها وضعیت پسوریازیس ناخن را بهبود نبخشند، پزشک ممکن است ناخن را با جراحی خارج کند.

  پسوریازیس مفصلی یا آرتریت پسوریاتیک  

  پسوریازیس می تواند با آرتریت مخربی به نام آرتریت پسوریاتیک همراه باشد. آسیب می تواند آنقدر جدی باشد که به طور دائم به مفاصل آسیب برساند. درمان پسوریازیس مفصلی و پیشگیری از آسیب مفصل در چنین مواردی بسیار مهم است.

  قاتل پسوریازیس

  همانطور که ذکر شد پسوریازیس یک بیماری پوستی است که با ایجاد توده‌های قرمز روی پوست و تشکیل خطوط و لکه‌های سفید یا نقره‌ای شناخته می‌شود. این بیماری در برخی افراد بسیار شدید و بغرنج است و باعث ایجاد خارش، درد و احساس سوزش در پوست می‌شود.

  در حال حاضر، درمان متداول پسوریازیس شامل استفاده از داروهای ضد التهابی، موضعی و سیستمیک و رعایت رژیم غذایی مناسب است. هر چند که این بیماری قابل درمان است، اما هیچ دارو و درمانی به عنوان “قاتل” پسوریازیس شناخته نمی‌شود. برای کنترل پسوریازیس، پزشکان ممکن است درمان های طولانی مدتی را تجویز کنند و بیماران نیز باید برای کنترل بیماری خود، همکاری و توصیه های پزشک خود را دنبال کنند.

  درمان پسوریازیس ممکنه؟

  اگرچه هیچ درمانی قطعی وجود ندارد، اما امروزه درمان های موثرتری برای پسوریازیس نسبت به قبل وجود دارد. درمان پسوریازیس می تواند به بهبود علائم و همچنین کاهش خطر ابتلا به بیماری های دیگر مانند آرتریت پسوریاتیک، بیماری قلبی، چاقی، دیابت و افسردگی کمک کند. یکی از ساده‌ترین راه‌های درمان بیماری پسوریازیس استفاده از کرم‌های مرطوب کننده است. البته که در موارد حاد این محصولات تأثیری ندارند ولی در پسوریازیس خفیف می‌تواند از خشکی، فلسی شدن و ترک پوست جلوگیری کند. در موارد شدیدتر برای درمان‌های موضعی از کرم و پمادهای حاوی ترکیبات نفتی از جمله دیررانول، تزارتون و ترکیبات ویتامین دی مانند کلسپتریول، کلسیتریول یا تاکالسیتول استفاده می‌شود. همچنین پماد حاوی ترکیب کورتیکواستروئید نیز در برنامه درمانی قرار می‌گیرد. البته لازم به ذکر است که با مصرف این پمادها پسوریازیس فقط تا حدی کنترل شده و درمان نمی‌شود و باید به دنبال راهکار اساسی تر بود.

  بهبود و درمان پسوریازیس با گانودرما امکان پذیر است؟

  بله. گانودرما بخاطر داشتن ترکیبات منحصر بفرد و همچنین تاثیرات مثبتی که بر روی بدن میگذارد میتواند در درمان و کنترل بیماری پسوریازیس نقش مهمی داشته باشد. علائم بیماری پسوریازیس با تجویز مقدار موثر قارچ گانودرما به بیمار کاهش می یابد و این مقدار با افزایش بیان ژن های IL-1Ra و IL-10 همراه بوده که موجب بهبود بیماری گردیده است.

  همچنین مطالعات متعدد نشان داده است که لنفوسیت های T و سیتوکین ها نفش مهمی در بیماری زایی آن ایفا می کنند.

  مطالعه حاضر نقش عصاره گانودرما لوسیدوم را در درمان بیماری پسوریازیس مورد بررسی قرار داده است. مشاهده شده است که عصاره قارچ موجب افزایش بیان ژن های IL-1Ra و IL-10 شده است. افزایش بیان ژن های IL-1Ra و IL-10 نقش مهمی در درمان پسوریازیس دارد که بیشتر مربوط به ویژگی های ضد التهابی می شود.
  علائم التهابی می تواند با کاهش بیان ژن های IL-1Ra و IL-10 همراه باشد که ممکن است با عصاره گانودرما لوسیدوم درمان شود. این اتفاق ممکن است در بیماری های دیگری همچون بیماری های التهابی روده، ام اس و التهاب ناشی از پیوند عضو و عفونت های ویروسی هم دیده شود.

  آیا قهوه گانودرما برای پسوریازیس خوب است؟

  به هیچ وجه! کافئین قهوه ممکن است باعث تشدید پسوریازیس در برخی افراد شود. بنابراین ما برای درمان پسوریازیس، قهوه ی گانودرما را توصیه نمیکنیم. گانودرما خالص برای درمان پسوریازیس مطمئن تر و موثرتر است.

  سایر راه حل های درمانی پسوریازیس

  در کنار گانودرما به عنوان راه حل درمانی، می‌توان با رعایت برخی نکات ساده درمان را تسریع بخشید. البته این موارد به تنهایی باعث درمان نمی‌شوند ولی می‌توانند کمک کننده باشند. این نکات عبارتند از:

  نور طبیعی خورشید

  قرار گرفتن زیر نور آفتاب به میزان کم، می‌تواند باعث تسکین پوست شود اما استفاده از کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید.

  حمام کردن روزانه

  دوش گرفتن به آرامش پوست ملتهب کمک می‌کند و سلول‌های خشک شده روی سطح پوست را می‌شوید. از صابون‌های خشک و عطری که چربی پوست را از بین می‌برند، استفاده نکنید. توصیه می‌شود در استحمام از آب ولرم به جای آب داغ استفاده کنید. همچنین می‌توانید از خواص روغن‌های گیاهی طبیعی برای نرم کردن و رطوبت رسانی به پوست بهره‌مند شوید.

  کاهش وزن

  رسیدن به وزن متناسب می‌تواند باعث بهبود در تاثیرگذاری روش‌های درمان شود.

  درمان پسوریازیس با نفت

  استفاده از نفت برای درمان پسوریازیس مورد بررسی قرار گرفته است، اما هنوز مطالعات کافی در این زمینه انجام نشده است. برخی مطالعات نشان داده‌اند که ماساژ با نفت می‌تواند به کاهش التهاب پوست در برخی افراد کمک کند، اما به تنهایی نمی‌تواند به عنوان درمان اصلی پسوریازیس محسوب شود.

  به طور کلی، درمان پسوریازیس با توجه به شدت و نوع بیماری، متفاوت است و ممکن است شامل استفاده از داروهای موضعی و سیستمیک، تغییر سبک زندگی و تغذیه مناسب، تمرین و مدیریت استرس باشد. به همین دلیل، استفاده از نفت تنها یکی از روش‌های ممکن در مراقبت از پوست است و برای درمان پسوریازیس نمی‌توان به عنوان روش درمانی اصلی اعتماد کرد. در هر صورت، از نظر ما درمان پسوریازیس با گانودرما روش معقول تری است.

  درمان پسوریازیس با عسل

  عسل یک ماده غذایی با خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد قارچی است و برخی افراد معتقدند که مصرف عسل می‌تواند به درمان پسوریازیس کمک کند. با این حال، تحقیقات علمی در این زمینه محدود هستند و نمی‌توان به طور قطعی گفت که آیا عسل به تنهایی می‌تواند بهبودی پسوریازیس را ایجاد کند یا خیر.

  با توجه به خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی عسل، می‌توان از آن به عنوان مکمل درمانی در کنار روش‌های استاندارد استفاده کرد. به عنوان مثال، می‌توانید عسل را با مقدار کمی آب مخلوط کرده و بر روی ناحیه پوستی که مبتلا به پسوریازیس است، مالیده یا پوست را به آرامی با آن ماساژ دهید. با این حال، قبل از استفاده، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و برای استفاده از عسل به عنوان مکمل درمانی، مطمئن شوید که شما به آن حساسیت ندارید. (درمان پسوریازیس در طب سنتی)

  استفاده از مکمل‌های غذایی

  ویتامین‌ها در روند بهبود تأثیرگذار هستند. روغن ماهی، امگا ۳، ویتامین دی، شیر سویا و آلوئه ورا نیز باعث بهبود بروز علائم می‌شوند.

  رژیم غذایی سالم

  از فست فود،  مواد غذایی فرآوری شده، گوشت قرمز و چربی‌های اشباع شده دوری کنید و به دنبال تغذیه سالم باشید. پروتئین‌های خالصی مانند مواد غذایی حاوی اسید چرب امگا ۳ مانند ماهی سالمون، میگو، تخم کتان و سویا مفید هستند

  غذاهایی که برای پسوریازیس ممنوع هستند

  در کنار مصرف گانودرما برای پسوریازیس، پرهیز از غذاهایی که می توانند التهاب ایجاد کنند مهم است. (منبع :webmd)

  گوشت قرمز و لبنیات

  گوشت قرمز، لبنیات و تخم مرغ حاوی اسید چرب اشباع نشده به نام اسید آراشیدونیک هستند. پژوهش هایی وجود دارد که نشان می دهد اسید آراشیدونیک ممکن است در ایجاد ضایعات پسوریازیس نقشی داشته باشد.

  غذاهایی که باید از آنها اجتناب کنید عبارتند از:

  • گوشت قرمز به خصوص گوشت گاو
  • سوسیس، بیکن و سایر گوشت های قرمز فرآوری شده
  • تخم مرغ
  • گلوتن
  • گندم و مشتقات گندم
  • چاودار، جو و مالت
  • ماکارونی، رشته فرنگی و کالاهای پخته شده حاوی گندم، چاودار، جو و مالت
  • سس ها و چاشنی های خاص
  • نوشیدنی های آبجو و مالت

  غذاهای فراوری شده

  خوردن بیش از حد غذاهای فرآوری شده و پرکالری می تواند منجر به چاقی، سندرم متابولیک و انواع شرایط مزمن سلامتی شود. برخی شرایط خاص مانند این باعث التهاب مزمن در بدن می شود.

  غذاهایی فراوری شده که باید از آنها اجتناب کنید عبارتند از:

  • گوشت های فرآوری شده
  • محصولات غذایی از پیش بسته بندی شده
  • میوه و سبزیجات کنسرو شده
  • هر نوع غذای فرآوری شده سرشار از قند، نمک و چربی

  سبزیجاتی که باید از آنها اجتناب کنید عبارتند از:

  • گوجه فرنگی
  • سیب زمینی
  • بادمجان
  • فلفل

  حفظ آرامش و دوری از استرس

  اگر از بیماران پسوریازیس بپرسیم چه عاملی باعث تشدید بیماری شما می شود، اکثر آنها پاسخ خواهند داد: استرس. از طرف دیگر وجود این بیماری به خودی خود برای فرد مبتلا، ایجاد استرس می کند.  در این شرایط، پیدا کردن روش هایی برای کم کردن و کنترل استرس از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه استرس و اضطراب می‌تواند باعث وخیم شدن اوضاع شود.

  سیگار و الکل ممنوع!

  این مورد نیز مانند مورد قبلی از عوامل تحریک بیماری به شمار می‌رود. الکل با سلامت سیستم ایمنی بدن ارتباط دارند. اعتقاد بر این است که الکل به دلیل اثرات مخرب آن در مسیرهای مختلف سیستم ایمنی، عامل محرک پسوریازیس است. اگر به پسوریازیس مبتلا هستید، بهتر است آن را حذف نمایید.

   نحوه مصرف گانودرما برای درمان پسوریازیس:

   برای درمان پسوریازیس با قارچ گانودرما، روزانه ۲ گرم به مدت حداقل ۴۵ دقیقه دم و همراه گرمی هایی نظیر عسل میل نمایید. طبق تجربه گانودرما به دلیل داشتن ترکیبات منحصر بفرد، طی ۴۰ روز مصرف مداوم ۳۰ الی ۷۰ درصد بهبودی اولیه را به همراه خواهد داشت.

   دوره درمان پسوریازیس با قارچ گانودرما

   مصرف گانودرما برای مبتلایان به پسوریازیس حتی در بلند مدت بی خطر است. بنابر این عموم افراد میتوانند به صورت مادام العمر از آن استفاده کنند. همانطور که گفته شد معمولا طی ۴۰ روز اول شاهد ۳۰ الی ۷۰ درصد بهبود هستیم. اما درمان ۱۰۰ درصد پسوریازیس، ۴ الی ۶ ماه زمان لازم خواهد داشت. دقت داشته باشید طول دوره درمان با توجه به تفاوت های فردی و نوع پسوریازیس متغیر است.

   درمان پسوریازیس با گانودرما

   میانگین امتیازات ۵ از ۵
   از مجموع ۱۵ رای

   28 دیدگاه در “گانودرما قاتل پسوریازیس | ۱۰۰ % درمان پسوریازیس با گانودرما ممکنه؟

   1. ناشناس گفت:

    سلام ،من حدود ۱۰روزه دارم گانودرما استفاده میکنم تو همین ده روز دارم اثرشا میبینم،امیدوارم خوب بشم با مصرف گانودرما

   2. محمد گفت:

    سلام
    من واقعا خیلی درگیر شدم و کل بدنم رو برداشته دیگه خسته شدم
    توروخدا بگید چکار کنم
    اصفهان هستم
    فقط بگید چی باید استفاده کنم
    کم کم داره پیشانی و صورتمم برمیداره

    1. گانودرم گفت:

     سلام محمد عزیز. امیدوارم که گانودرما بتونه در پیشگیری و درمان پسوریازیس برای شما موثر واقع بشه. ۲ گرم گانودرما رو + ۳ لیوان آب به مدت حدود ۱ ساعت بجوشانید و همراه گرمی هایی نظیر عسل میل نمایید.

    2. ناشناس گفت:

     سلام دادا منم همین طور بودم ولی الان خیلی بهتر شدم فقط سعی کن همیشه با آب سرد دوش بگیری تا سیستم ایمنی بدنت قوی بش من الان بیست روزه این کارو انجام میدم خیلی خوب شده و هر وقت از حمام میام روغن آرگان میزنم

   3. امیر حسین گفت:

    سلام من ده‌ساله درگیر این بیماری هستم سر ناخن هام از بین رفته و کل بدنم درگیر شده و از قرصEbetrex 2.5mgاستفاده میکنم با مصرف گانودرما خوب میشم؟رو ناخن هام تاثیر داره ؟

    1. گانودرم گفت:

     سلام امیرحسین عزیز. تاثیر مثبت قطعیه و با شروع مصرف خودتون متوجه قدرت این محصول خواهید شد. اما اینکه بگیم گانودرما ناخن ها رو ۱۰۰ درصد ترمیم میکنه ادعای بزرگیه!

    2. هدایت حیدری گفت:

     سلام دوست عزیز
     در وهله اول اگه سیگاری هستین، سریع سبگار رو نرک کنین تو یه هفته آثار درمانشو میبینین.
     گانودرما صبح بعداز صبحونه بخور
     مطمين باش خوب میش. من انجام دادم شد.

   4. ناشناس گفت:

    سلام
    من یه ماه دارم از قهوه موکا،گانودرما استفاده می کنم ، همه بدنم ریخته بیرون ، آیا ادامه بدم یا ن؟؟

    گفتند یک ماه تا جهل روز استفاده بدن بیرون ریزی داره بعد شروع ب خوب شدن می کنه ، آیا این حرف صحت داره؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. گانودرم گفت:

     سلام قهوه برای بیماری های خودایمنی ممنوعه.

   5. آرش گفت:

    سلام آیا گانودرما بعد استفاده برای بدن انسان عوارضی دارد واگر ندارد قیمت هر بسته چقدر وچند روزه به دست ما میک رسه شهرستان رامسر
    چون من برای کسی دیگه که واقعا عذاب می کشه می خواستم
    با تشکر

    1. گانودرم گفت:

     سلام آرش عزیز گانودرما دارو نیست و در طبقه بندی غذایی، محصولی ایمن و بدون عوارض گزارش شده است. پس میتونید با خیال راحت از گانودرما برای بهبود پسوریازیس استفاده کنید. هر بسته (برای مصرف یک ماه) ۱۷۰ تومانه و بین ۲ الی ۴ روز کاری به دستتون میرسه.

   6. طالعی گفت:

    سلام خسته نباشید بعد از یک ماه مصرف گانودرما حدود ۲۰ درصد بهبودی داشتم. به نظرتون ادامه بدم؟ با توجه به تجربتون این درصد امیدوارکنندس؟

   7. مینا گفت:

    سلام این شماره تلفنی که اعلام کردین واتساپ نداره

    1. گانودرم گفت:

     سلام و احترام خدمت شما بر روی لینک زیر کلیک نمایید /
     wa.me/989370246436

   8. ناشناس گفت:

    میشه قیمت گانودرما برای پسوریازیس رو بفرمایید؟ چطور باید سفارش بدیم

    1. گانودرم گفت:

     هر یسته حاوی ۶۰ گرم گانودرما خالص، ۱۴۰ تومان ( هر بسته برای یک ماه شما کافی است ) / برای خرید گانودرما میتونید از طریق بخش فروشگاه، اقدام نمایید و یا اینکه از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید ۰۹۳۷۰۲۴۶۴۳۶

   9. شریف کرمانی گفت:

    من در برخی از تحقیقات در این زمینه مشارکت داشته ام و از تحقیقات محدودی که انجام دادیم، می بینم که گانودرما تأثیرات قابل توجهی بر پاسخ ایمنی دارد. البته تحقیقات کافی برای آزمایش همه چیز انجام نشده است.
    آنچه برای اکثر مردم لازم است یک رژیم غذایی کامل برای پسوریازیس است. غذاهای پرقدرت مانند گانودرما، مواد معدنی موجود در سبزیجات، پروتئین های طبیعی آب پنیر و غیره را به برنامتون اضافه کنید. این رژیم را به مدت ۶۰ روز انجام دهید خواهید دید که بیماری ایمنی متوقف مشیود و دیگر ادامه نخواهد یافت. البته بهتر است این موارد را متناسب با شرایط خود تنظیم کنید. این توصیه ها توصیه پزشکی نیست. صرفا مطالعات بنده است. امیدوارم مفید باشه براتون.

    1. فرزانە حسینی گفت:

     سلام و خستە نباشید من الانسە سالە با بیماری پسو درگیرم و با درمان پزشکی فقط کنترل کردم ، چکار کنم ، لطفا کمکم کنید؟ تحملش خیلی سختە و کلا اعصابمو داغون کردە ، اینم بگم دچار فشار خون شدم و یک بار عمل قلب داشتم و دچار خونریزی مغزیز هم شدم میشە راهنمایی بفرمایید

     1. گانودرم گفت:

      سلام و درود. گانودرما برای درمان پسوریازیس موثره. اما باتوجه به شرایط خاص پزشکی شما بهتره با مشورت پزشک از این محصول استفاده نمایید

   10. سیما گفت:

    قیمت گانودرما برای پسوریازیس چقدره ؟ چند روزه به دستم میرسه . (مشهد)

    1. گانودرم گفت:

     سلام و احترام خدمت شما. هر بسته ۱۴۰ تومان. مشهد ۲ الی ۳ روز کاری

   11. نیوشا گفت:

    درمان پسوریازیس با گانودرما تضمینی است ؟ چه مدت زمان لازمه تا درمان بشم ؟ آیا امکان برگشت بیماری پسوریازیس وجود دارد ؟ ممنون میشم اگر به سوالات جواب بدید

    1. گانودرم گفت:

     طبق تجربه مشتریان افراد با یک ماه مصرف گانودرما ۳۰ الی ۴۰ درصد بهبودی را تجربه می کنند. اما برای درمان کامل پسوریازیس حدود ۴ ماه زمان لازمه. در خصوص بازگشت پسوریازیس در سال های آینده نمی توان اظهار نظر قطعی داشت.

   12. پارسا نصیری گفت:

    چند ماه پیش پزشک به من پرتودرمانی را پیشنهاد داد اما پیش خودم گفتم قبلش از گانودرما برای بیماری صدفی استفاده کنم ببینم چی میشه. هم ارزون تره هم عوارض نداره ! حالا اومدم تا تجربه خودمو با شما به اشتراک بذارم. واقعا فکر نمیکردم موثر باشه و فکر میکردم تبلیغات الکی باشه. از مجموعه گانودرم تشکر می کنم که جوابگوی اعتماد من بودید. فعلا ۶۰ درصد بهبودی داشته خداروشکر.
    یه انتقاد کوچیکی داشتم اونم اینکه نمایندگی هاتون رو در تمام شهرها فعال کنید تا بتونیم حضورا هم خرید کنیم.

   13. ناشناس گفت:

    سلام حدود ۳ ماه پیش ازتون قارچ خریده بودم خواستم ازتون کلی تشکر کنم لطف بزرگی برای من بودید ، برای پسوریازیسم استفاده کردم خیلی خیلی بهتر شدم پسوریازیس من به حدی شدید بود که تا مرز انصراف از کارم رسیده بودم ! اعتماد به نفسمو از دست داده بودم و افسردگی غالب شده بود بهم ! یه دنیا ازتون ممنونم .

    1. مجتبی گفت:

     سلام طرز استفادش چطوریه؟

     1. گانودرم گفت:

      سلام و احترام روزانه ۲ گرم به مدت ۲-۳ ساعت دم و میل میفرمایید ، با توجه به طبع سرد قارچ ، بهتر از باگرمی هایی نظیر ” عسل ، شیره انگور و.. مطابق میل ترکیب شود

    2. مریم گفت:

     سلام گلم آیا ناخنتون درگیر بوده

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *