• زگیل تناسلی

  یکی از شایع ترین و رایج ترین بیماری های مقاربتی زگیل تناسلی می باشد که امروزه به یکی از مشکلات همه گیر و مرسوم تبدیل شده است. باید توجه داشت زگیل تناسلی نه تنها یک برآمدگی و ضایعه پوستی ساده نیست که بتوان آن را با لیزر و کرایو درمان کرد. بلکه یک ویروس عفونی است که به سرعت رشد می کند و در برخی اوقات تبدیل به نوعی سرطان خطرناک می شود.

  گانودرما زگیل تناسلی

  درمان زگیل تناسلی با گانودرما 

  علی رغم مطالب فارسی نادرست درمورد عدم درمان اچ پی وی و یا راه های هزینه بر درمان فیزیکی و موقت مثل لیز و کرایو، این بیماری در بیشتر افراد به آسانی توسط خود سیستم ایمنی بدن کنترل می شود. در بقیه موارد با تقویت سیستم ایمنی بدن و با کمک رژیم غذایی سالم، تغییر سبک زندگی و کاهش استرس به طور قطعی درمان می شود. در واقع تنها راه درمانی در مواجهه با این ویروس تقویت سیستم ایمنی و مصرف ضد ویروس ها می باشد.

  ماهیت عملکردی و تاثیر گانودرما در درمان زگیل تناسلی هم به همین شکل است. یعنی قارچ گانودرما ضد ویروس قوی است و تقویت سیستم ایمنی و دفع ویروس HPV را به دنبال خواهند داشت. البته در کنار اصل قارچ گانودرما، مصرف قارچ شیتاکه و ترکی تیل درمان زگیل تناسلی و دفع ویروس HPV را به شدت تسهیل می کند.
  همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که مکانیسم درمان با قارچ ها عمومی بوده و علیه تمام تایپ های کم خطر و پرخطر است. هر چه زودتر برای درمان و دفع ویروس اقدام شود، دوره درمانی کوتاه تری را شاهد خواهیم بود. تجربه نشان داده معمولا پس از یک دوره ۳۰ الی ۶۰ روزه از مصرف این قارچ ها دیگر عود بیماری نخواهید داشت و بعد از ۴تا۶ماه تثبیت قطع عود، ویروس به امید خدا دفع خواهد شد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر  و تهیه محصولات با ما در ارتباط باشید.)

  همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که مکانیسم درمان با قارچ ها عمومی بوده و علیه تمام تایپ های کم خطر و پرخطر است. پس حتی اگر مبتلا به نوع پر خطر زگیل تناسلی هستید اصلا نگران نباشید.

  تفاوت تایپ های کم خطر و پرخطرHPV ؟ آیا همه ی تایپ های HPV خطرناک هستند ؟

  در پاسخ باید بگوییم خیر. همه ی تایپ های HPV خطرناک نیستند. برخی از تیپ های این ویروس فقط باعث ایجاد زگیل های معمولی بر روی دست و کف پا و سایر نقاط بدن می شوند و معمولا حتی بدون مصرف قارچ های دارویی به راحتی پس از گذشت ۱۸ الی ۲۴ ماه  ناپدید شده و از بین بروند.

  به طور کلی تیپ های ویروس HPV را از نظر احتمال خطر سرطانی شدن به دو نوع زیر تقسیم بندی می کنند:

  • تیپ کم خطر HPV
  • تیپ پرخطر HPV

  تایپهای زگیل تناسلی کم خطر

  انواعی از ویروس پاپیلوم انسانی ( HPV ) که باعث زگیل می شوند و موجب تغییرات سلولی سرطانی نمی شوند، ویروس زگیل تناسلی کم خطر نامیده می شوند. ویروس زگیل تناسلی کم خطر موجب زگیل هایی بر روی ناحیه تناسلی و مقعد هم در زنان و هم مردان می شود. در زنان، زگیل ها ممکن است بر روی جاهایی که قابل دیدن نیستند نیز ظاهر شوند. مانند دهانه رحم و واژن. ۱۲ نوع ویروس زگیل تناسلی وجود دارد که کم خطر هستند. با این حال می توانند موجب زگیل تناسلی یا تغییرات اندکی بر روی دهانه رحم شوند. این انواع کم خطر ویروس زگیل تناسلی شامل تیپ های ۶، ۱۱، ۴۰، ۴۲، ۴۳، ۴۴، ۵۳، ۵۴، ۶۱، ۷۲، ۷۳ و ۸۱ هستند. این گونه از ویروس HPV در برگه آزمایش با عبارت low risk نشان داده می شود. انواع ۶ و ۱۱ مسئول تقریبا ۹۰ درصد زگیل های تناسلی هستند.

  تایپهای زگیل تناسلی پر خطر

  انواعی از ویروس زگیل تناسلی که موجب سرطان می شوند، ویروس زگیل تناسلی پر خطر نامیده می شوند. این نوع ویروس زگیل تناسلی می تواند موجب سرطان های مشخصی از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان واژن و سرطان دهانه واژن در زنان و سرطان آلت تناسلی در مردان شود و همچنین موجب سرطان های دهان، زبان، لوزه، حنجره و مقعد می شود. انواع پر خطر ویروس زگیل تناسلی شامل تیپ های ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۳۵، ۳۹، ۴۵، ۵۱، ۵۲، ۵۶، ۵۸، ۵۹، ۶۸ و ۶۹ هستند.
  حدود ۷۰ درصد موارد گزارش شده بیماری سرطان دهانه رحم توسط تیپ های ۱۶ و ۱۸ رخ می دهد و همچنین تیپ ۱۶ ویروس زگیل تناسلی مسئول ۹۵ درصد سرطان های مقعد و اکثر سرطان های دهانی و واژن است.

  درمان زگیل تناسلی با گانودرما

  علائم HPV 

  ابتلا به ویروس HPV معمولا علامتی ندارد مگر اینکه موجب زگیل تناسلی بر روی پوست شود. زگیل تناسلی ممکن است هفته ها یا ماه ها پس از تماس با فرد آلوده به ویروس HPV خود را نشان دهد.
  زگیل ها معمولا به شکل برآمدگی های کوچک یا گروهی از برآمدگی در ناحیه تناسلی هستند که می توانند کوچک یا بزرگ، تخت یا به شکل گل کلم باشند.

  علائم زگیل تناسلی 

  • یک یا چند زائده کوچک، گوشتی یا خاکستری بدون درد در اطراف واژن، آلت تناسلی، مقعد یا بخش فوقانی ران.
  • خارش یا خونریزی از اندام تناسلی یا مقعد.
  • زگیل های تناسلی می توانند از طریق رابطه دهانی منتقل شوند و دهان و گلو را تحت تأثیر قرار دهند.

  توجه داشته باشید که ممکن است زگیل داخل واژن یا مقعد ایجاد شود. همانطور که گفته شد بسیاری از افراد مبتلا به HPV هیچ علائمی پیدا نمی کنند. علائم زگیل های تناسلی می تواند هفته ها، ماه ها یا سال ها پس از تماس شما با ویروس ظاهر شود.

  افرادی که زگیل پوستی می زنند افراد خوشبختی هستند

  همانطور که اشاره شد HPV قابل درمان است. از طرفی درصد محدودی از افراد که دارای ویروس HPV هستند دارای ضایعات زگیل مانند می باشند. افرادی که این ویروس داخل بدنشان است و زگیل پوستی می زنند آدم های خوشبختی هستند. چون متوجه مشکل خود شده و بدنبال درمان می روند. اما بالعکس آن را تصور کنید، مثلا اگر خانمی نوع ۱۶ یا ۱۸ این ویروس را داشته باشد و متوجه وجود این بیماری در بدن خود نباشد، ابتلا به سرطان دهانه رحم پس از حدود ۱۵ سال تقریبا حتمی است!

  شیتاکه و گانودرما

  شیتاکه و گانودرما برای تقویت سیستم ایمنی

  برای درمان زگیل تناسلی گانودرما بهتره یا شیتاکه ؟

  انتخاب یک قارچ دارویی به عنوان قوی ترین بسیار دشوار است. چرا که هر قارچ دارای ترکیبات فعال منحصر به فردی است. همه ی قارچ های دارویی مزایای فوق العاده ای برای سیستم ایمنی بدن دارند. بنابراین مصرف ترکیبی از هر سه قارچ گانودرما، شیتاکه و ترکی تیل در طی روز یک انتخاب قدرتمند و بهتر است.

  روش استفاده گانودرما برای درمان زگیل تناسلی

  شیوه مصرف از گانودرما برای درمان زگیل تناسلی ساده است شما میتوانید به دو شکل از این محصول استفاده کنید: ۱- جوشانده (موثرتر) ۲- دم کردن ملایم

  ۱-شیوه مصرف گانودرما برای درمان HPV به شکل جوشانده:  ابتدا حدود نیم لیتر آب رو بگذارید تا به جوش برسد. در مرحله بعد حرارت شعله را کم کنید. در این مرحله به مقدار دو گرم پودر گانودرما ( حدود یک قاشق غذا خوری سرخالی ) به ظرف  آب در حال جوش اضافه کنید.  درب ظرف را ببندید و حدود ۱ الی ۳ ساعت به قارچ وقت بدید تا عصاره گیری انجام شود. برای خوش طعم تر شدن جوشانده، مایع را همراه گرمی هایی مثل دارچین و عسل میل کنید.

  ۲-شیوه مصرف گانودرما برای درمان HPV به شکل دم کردن ملایم: ۲ گرم قارچ گانودرما به مدت حدود ۱ الی ۳ ساعت داخل قوری دم و میل کنید

  قیمت قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی 

  قارچ گانودرما در مقایسه با درمان های فیزیکی مثل لیز و کرایو که تماما روش های مقطعی و موقت هستند، قیمت مناسبی دارد. مطابق با تعرفه مصوب وزارت بهداشت تعرفه و قیمت لیزر هر زگیل تناسلی کلینیک حداقل ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود. زگیل مقعدی نسبت به زگیل روی آلت، هزینه ی بیشتری دارد. سایز زگیل می تواند از چند میلی متر تا چند سانت باشد. این موضوع در افزایش قیمت موثر خواهد بود. لیزر زگیل مسطح با زگیل تناسلی برجسته متفاوت است. با پرس و جوی ساده میتوان به این نتیجه رسید که پزشکان برای فریز کردن هر زگیل تناسلی میانگین مبلغ چهارصد تا پانصد هزار تومان را در نظر می گیرند. با یک حساب ساده، برای فردی که ۱۰ عدد زگیل تناسلی دارد، مبلغی بالغ بر ۴ میلیون تومان می شود. این در حالی است که شما  میتوانید تنها با پرداخت ۱۴۰ هزارتومان در ماه و تهیه قارچ گانودرما برای درمان زگیل تناسلی برای همیشه این ویروس را دفع کنید.

  طول دوره درمانی زگیل تناسلی با گانودرما 

  در صورتی که در بدن کمبود ویتامین نداشته باشید، این بیماری طی حدود  ۶ الی ۸ ماهه ریشه کن خواهد شد. بدیهی است مدت زمان درمان شما ارتباط مستقیمی با وضعیت عمومی بدن، رژیم غذایی و مدت زمان ابتلا به بیماری دارد. هر چقدر سبک زندگی شما سالم تر باشد و  هر چه زودتر برای درمان و دفع ویروس اقدام شود، دوره درمان HPV با گانودرما، قارچ شیتاکه و ترکی تیل کوتاه تر خواهد بود.

  استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع و لینک به سایت گانودرم بلامانع است.

  ارتباط با ما و ثبت سفارش قارچ های دارویی:

  واتس اپ : https://wa.me/+989370246436

  تلگرام : https://Tlgrm.in/Ganoderm_support

  تماس تلفنی : ۰۲۱۹۱۰۰۵۵۰۵ – ۰۹۹۸۱۵۰۰۸۱۵

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای

  23 دیدگاه در “درمان زگیل تناسلی با گانودرما

  1. متی گفت:

   اگر خانم باکره باشه چطوری میشه فهمید که خوب شده؟البته که جای زگییل ها کاملا رفع شده

   1. گانودرم گفت:

    در خانم ها تنها با تست پاپ اسمیر یا نمونه برداری از دهانه رحم مشخص میشود در غیر این صورت راهی وجود ندارد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   من رابطه با خانومی داشتم که پوسال پیش زیگیل تناسلی داشته ولی به گفته خودش خوب شده ولی من اگه بخوام پیشگیری کنم میشه؟یا اینکه از کجا بفهمم منم درگیر این بیماری شدم؟

   1. گانودرم گفت:

    سلام و درود خدمت شما / متاسفانه برای آقایون هیچ آزمایشی برای یافتن “وضعیت HPV” فرد وجود ندارد و در خانم ها نیز سالانه با آزمون پاپ مشخص میشود که آیا این ویروس در بدن وجود دارد یا نه . اگر آزمون پاپ و تست hpv ایشون منفی باشه جای نگرانی نیست اما اگر مثبت باشه به احتمال قوی شما نیز مبتلا شده اید و باید مراحل درمانی را طی کنید.

  3. ناشناس گفت:

   سلام وقت بخیر من زگیل تناسلی دارم دو بار هم کرایو کردم ولی بازم زگیل ها برگشتن من ۴۰ روز قارچ گانودرما
   مصرف کردم ولی ادامه ندادم حالا میخواستم ببینم با قارچ گانودرما یا شیتاکه درمان قطعی میشه یا نه ممنون

   1. گانودرم گفت:

    سلام و احترام خدمت شما . ۴۰ روز مدت زمان کمی است. البته با مصرف گانودرما اصل و خالص طی این مدت کوتاه عود زگیل قطع می شود . از گانودرما و شیتاکه برای زگیل استفاده کنید. اگر کمبود ویتامین D نداشته باشید، طی ۳ ماه زگیل ها حذف و طی حداکثر ۱ سال ویروس از بدن حذف می گردد. زمان درمان وابسته به تایپ های ویروس و مدت زمان ابتلا می باشد

  4. ناشناس گفت:

   من همون اول لیزر کردم و از قارچ ها استفاده کردم. بعد دو ماه یدونه زگیل جدید هم نداشتم. زمانی که سیستم ایمنی با این محصولات قوی بشه زگیلم نمی زنیم. فقط باید مراقب رژیم غذایی و تنش های استرس زا باشیم. انشالا که چند ماه دیگه ویروس دفع میشه.

  5. ناشناس گفت:

   سلام من ۳ ماهه که از محصولاتتون یعنی گانودرما و شیتاکه برای زگیل تناسلی استفاده می کنم. برخی از زگیل ها خشک شده اند اما چند تا دونه هنوز باقی مونده میتونم با لیزر بسوزونمشون ؟

   1. گانودرم گفت:

    سلام و احترام خدمت شما . بسیار عالی. اگر زگیل جدید نداشتید به این معناست که فعالیت ویروس متوقف و همچنین قارچ ها و سیستم ایمنی بدن موثر واقع شده. زگیل هایی که همچنان باقیمانده عموما فاقد ویروس بوده پس می توانید با روش های فیزیکی آن ها را حذف نمایید. بعد از ۶ ماه آزمایش HPV بدید احتمال زیاد جواب منفی خواهد بود.

  6. پروا گفت:

   میشه بفرمایید حداکثر چه مدت درگیر طول درمان هستیم؟ من مبتلا و دنبال درمان زگیل تناسلی با گانودرما هستم.

   1. گانودرم گفت:

    با توجه به تجربه، با مصرف قارچ های دارویی ما حدود ۷۰ درصد از عفونت های HPV (چه کم خطر و چه پرخطر) ظرف کم تر یک سال از بین می روند. حدود ۹۱ درصد عفونت ها در عرض ۲ سال از بین می روند. تاثیر قارچ های دارویی روی تایپ های پرخطر موثرتر است.

  7. سرمندی گفت:

   من اچ پی وی دارم. با مشورت شما از سه قارچ شیتاکه، ترکی تیل و گانودرما برای اچ پی وی خریدم و استفاده میکنم. میخواستم ببینم سیگار و قلیون رو باید ترک کنم یا مشکل دارد؟

   1. گانودرم گفت:

    سلام و احترام خدمت شما . مطابق شیوه ای که خدمتتون عرض شده از سه قارچ استفاده نمایید. اگر به دنبال درمان زگیل تناسلی با قارچ های دارویی هستید، سیگار را ترک کنید. کشیدن سیگار سبب تشدید بیماری می شود.
    علاوه بر سیگار از هر اقدامی که سبب تضعیف سیستم ایمنی بدن می شود مثل مصرف الکل ، قلیون اجتناب کنید.

  8. لاجوردی گفت:

   واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی چطوره؟ توصیه میکنید یا خیر ؟

   1. گانودرم گفت:

    خیر. گارداسیل برای پیشگیری انواع مشخصی از ویروس پاپیلومای انسانی خصوصاً تیپ ۶٬۱۱٬۱۶٬۱۸ کاربرد دارد. در واقع گارداسیل برای پیش از ابتلا است و کاربرد درمانی ندارد.

  9. مرتضی گفت:

   سلام ببخشید کسی که hpv تیپ۵۲ از نوع پر خطر داره وتحت درمان گانودرما هست می تونه تواین فاصله ارتباط جنسی داشته باشه ؟منظورم اینه که بدتر نمیشه؟

   1. گانودرم گفت:

    سلام وقت خوش . اگر متاهل هستید، همسر شما نیز به احتمال قریب به یقین مبتلا به تایپ hpv شما هستند. بنابر این در حین اینکه تحت درمان هستید ارتباط جنسی محافظت شده بلامانع است. (باید از ورود مجدد ویروس به بدن جلوگیری شود) اگر هم متاهل نیستید بله طبیعتا تا دفع کامل ویروس هر گونه ارتباط نباید باشد چرا که خیلی راحت این ویروس قابل انتقال است.

  10. سحر ایزدی گفت:

   شیتاکه میتونه ویروس اچ پی وی رو ریشه کن کنه ؟ من دو ماهه از شیتاکه و گانودرما مطابق دستور شما استفاده می کنم ، خدارو شکر روی سطح زگیل ها خشک و سیاه شده و زگیل جدید نداشتم اما حقیقتش برام سواله که ریشه کن میشه یا نه

   1. گانودرم گفت:

    قارچ شیتاکه دارای ماده منحصر به فردی به نام active hexose correlated compound است که دارای ترکیبی از اسید امینو ها، پلی ساکارید ها و مواد معدنی است. شیتاکه به عنوان یک ایمنی درمانی عمل میکند.
    همانطور که بار ها اشاره کردیم در صورتی که بدن شما کمبودی از نظر ویتامین ها نداشته باشد و رژیم غذایی سالمی را دنبال کنید، به امید خدا درمان زگیل تناسلی محقق خواهد شد . عدم عود و خشک شدن زگیل ها نشانه ی خوبی از روند درمان است.

  11. ناشناس گفت:

   سلام عذر میخوام سوالم اینه که اثربخشی گارداسیل۹ چطوره ؟ خوبه ؟

   1. گانودرم گفت:

    سایت رسمی سازمان غذا و داروی آمریکا گارداسیل۹ را برای پیشگیری از بیماری های ناشی از ۹ نوع پاپیلوما انسانی (HPV) مورد تایید قرار داده. گارداسیل۹ واکسنی است که برای تجویز در زنان ۹ تا ۲۶ سال و مردان ۹ تا ۱۵ سال مورد تایید قرار گرفته است . این واکسن از تایپ های ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸ و نیز جلوگیری از زگیل تناسلی ناشی از تایپ های ۶ و ۱۱ ویروس کاربرد دارد.

  12. مقامی گفت:

   سلام ، آیا قارچ گانودرما و قارچ شیتاکه برای زگیل زبان هم قابل استفاده هستند ؟ ممنون از شما

   1. گانودرم گفت:

    سلام و درود بله زگیل میتواند در هر جایی از بدن رویت شود به عنوان مثال در قسمت تناسلی یا دهان و زبان. به هرحال زگیل دهانی هم مثل بقیه زگیل ها به راحتی قابل درمان است و تفاوتی ندارد. اما باید بیشتر دقت نمایید. چرا که گاز گرفتن و با خراش اتفاقی آنها ممکن است باعث پخش آن شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  بعد از ضبط صدا باید ابتدا آن را تایید نمایید و سپس بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید.