زگیل تناسلی 

یکی از شایع ترین و رایج ترین بیماری های مقاربتی زگیل تناسلی می باشد که امروزه به یکی از مشکلات همه گیر و مرسوم تبدیل شده است. باید توجه داشت زگیل تناسلی نه تنها یک برآمدگی و ضایعه پوستی ساده نیست  که بتوان آنرا با لیزر و کرایو درمان کرد بلکه یک ویروس عفونی است که به سرعت رشد می کند و در برخی اوقات تبدیل به نوعی سرطان خطرناک می شود. درمان زگیل تناسلی با گانودرما 

آیا همه ی تایپ های HPV خطرناک هستند ؟

در پاسخ باید بگوییم خیر . برخی از تیپ های این ویروس فقط باعث ایجاد زگیل های معمولی بر روی دست و کف پا و سایر نقاط بدن می شوند و معمولا با تقویت سیستم ایمنی به راحتی پس از گذشت ۱۸ الی ۲۴ ماه  ناپدید شده و از بین بروند.
به طور کلی تیپ های ویروس HPV به دو نوع زیر تقسیم بندی می شوند:

  • تیپ کم خطر HPV
  • تیپ پرخطر HPV

تایپهای  زگیل تناسلی کم خطر

انواعی از ویروس پاپیلوم انسانی ( HPV ) که باعث زگیل می شوند و موجب تغییرات سلولی سرطانی نمی شوند، ویروس زگیل تناسلی کم خطر نامیده می شوند. ویروس زگیل تناسلی کم خطر موجب زگیل هایی بر روی ناحیه تناسلی و مقعد هم در زنان و هم مردان می شود. در زنان، زگیل ها ممکن است بر روی جاهایی که قابل دیدن نیستند مانند دهانه رحم و واژن نیز ظاهر شوند. ۱۲ نوع ویروس زگیل تناسلی وجود دارد که کم خطر هستند. با این حال می توانند موجب زگیل تناسلی یا تغییرات اندکی بر روی دهانه رحم شوند. این انواع کم خطر ویروس زگیل تناسلی شامل تیپ های ۶، ۱۱، ۴۰، ۴۲، ۴۳، ۴۴، ۵۳، ۵۴، ۶۱، ۷۲، ۷۳ و ۸۱ هستند. انواع ۶ و ۱۱ مسئول تقریبا ۹۰ درصد زگیل های تناسلی هستند.

تایپهای زگیل تناسلی پر خطر

انواعی از ویروس زگیل تناسلی که موجب سرطان می شوند، ویروس زگیل تناسلی پر خطر نامیده می شوند. این نوع ویروس زگیل تناسلی می تواند موجب سرطان های مشخصی از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان واژن و سرطان دهانه واژن در زنان و سرطان آلت تناسلی در مردان شود و همچنین موجب سرطان های دهان، زبان، لوزه، حنجره و مقعد می شود. انواع پر خطر ویروس زگیل تناسلی شامل تیپ های ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۳۵، ۳۹، ۴۵، ۵۱، ۵۲، ۵۶، ۵۸، ۵۹، ۶۸ و ۶۹ هستند.
حدود ۷۰ درصد موارد گزارش شده بیماری سرطان دهانه رحم توسط تیپ های ۱۶ و ۱۸ رخ می دهد و همچنین تیپ ۱۶ ویروس زگیل تناسلی مسئول ۹۵ درصد سرطان های مقعد و اکثر سرطان های دهانی و واژن است.

علائم HPV

ابتلا به ویروس  معمولا علامتی ندارد مگر اینکه موجب زگیل تناسلی بر روی پوست شود. زگیل تناسلی ممکن است هفته ها یا ماه ها پس از تماس با فرد آلوده به ویروس HPV خود را نشان دهد.
زگیل ها معمولا به شکل برآمدگی های کوچک یا گروهی از برآمدگی در ناحیه تناسلی هستند که می توانند کوچک یا بزرگ، تخت یا به شکل گل کلم باشند.

درمان زگیل تناسلی با گانودرما

افرادی که زگیل پوستی می زنند افراد خوشبختی هستند

درصد محدودی از افراد که دارای ویروس HPV هستند دارای ضایعات زگیل مانند می باشند، افرادیکه این ویروس داخل خونشان است و زگیل پوستی می زنند آدمهای خوشبختی هستند، چون متوجه مشکل خود شده و بدنبال درمان می روند. مثلا اگر خانمی نوع ۱۶ یا ۱۸ این ویروس را داشته باشد و متوجه وجود این بیماری در بدن خود نباشد، ابتلا به سرطان دهانه رحم پس از حدود ۱۵ سال تقریبا حتمی است!

درمان زگیل تناسلی با گانودرما

علی رغم مطالب فارسی نادرست درمورد عدم درمان اچ پی وی و یا راه های هزینه بر درمان فیزیکی و موقت مثل لیز و کرایو ، این بیماری در بیشتر افراد به آسانی توسط خود سیستم ایمنی بدن کنترل می شود، در بقیه موارد با تقویت سیستم ایمنی بدن و با کمک رژیم غذایی سالم ، تغییر سبک زندگی و کاهش استرس به طور قطعی درمان می شود. در واقع تنها راه درمانی در مواجهه با این ویروس تقویت سیستم ایمنی می باشد .

ماهیت عملکردی و تاثیر گانودرما در درمان زگیل تناسلی هم به همین شکل است .پس قارچ گانودرما ضد ویروس قوی است , تقویت سیستم ایمنی و دفع ویروس HPV را به دنبال خواهند داشت .البته در کنار اصل قارچ گانودرما ، مصرف قارچ شیتاکه و ترکی تیل درمان زگیل تناسلی و دفع ویروس HPV را به شدت تسهیل می کند .
همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که مکانیسم درمان با قارچ ها عمومی بوده و علیه تمام تایپ های کم خطر و پرخطر است . هر چه زودتر برای درمان و دفع ویروس اقدام شود ، دوره درمانی کوتاه تری را شاهد خواهیم بود .تجربه نشان داده معمولا پس از یک دوره ۳۰ الی ۶۰ روزه از مصرف این قارچ ها دیگر عود بیماری نخواهید داشت و بعد از ۴تا۶ماه تثبیت قطع عود ، ویروس به امید خدا دفع خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

ارتباط با ما و ثبت سفارش  :

واتس اپ : https://wa.me/+989370246436

تلگرام : https://Tlgrm.in/Ganoderm_support

تماس تلفنی : ۰۲۱۲۸۴۲۶۲۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *