تاثیر  قارچ گانودرما بر بیماری های پوستی

مصرف قارچ گانودرما ( به شکل عصاره خوراکی ، کرم گانودرما ، ماسک گانودرما ) موجب بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می شود . عصاره گانودرما جذب پوست شده  و موجب می شود تا فعالیت سلول های ملانین که مسئولیت رنگ پوست را بر عهده دارند ، تقویت شوند . و بافت های از بین رفته به مرور زمان بهبود یابند. همچنین با تنظیم ترشح سایتو کاین ها که واکنشهای التهابی را در بدن کنترل میکنند. باعث کاهش التهاب سیستماتیک بدن و کنترل بیشتر سیستم ایمنی میشود.

توصیه می شود تا عصاره قارچ به شکل چای گانودرما و صورت ناشتا مورد استفاده قرار گیرد. تا اثربخشی بهتر و مطلوب تر این قارچ حاصل گردد. همچنین می توان از کرم گانودرما ( ماسک گانودرما ) نیز استفاده کرد. که آن نیز تاثیرات فوق العاده ای دارد.

لازم به ذکر است که دوره ی درمانی هر فرد با دیگری متفاوت است . بنابراین در طول دوره ی  درمان صبور باشید و استاندارد مقدار مصرف گانودرما را رعایت کنید

در ادامه مطلب به روش تهیه کرم گانودرما می پردازیم .

ماسک گانودرما

ماسک گانودرما

 کرم گانودرما

با تهیه کرم گانودرما می توان جای لک های پوستی نظیر پیسی و حتی جوش را از بین برد . قبل استفاده از کرم محل مورد نظر را به خوبی بشویید و خشک کنید. این کرم باید حداقل ۵ ساعت روی پوست بماند . تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود . با استفاده از این کرم و استفاده مداوم از آن شاهد از بین رفتن تمامی لکه های ایجاد شده بر روی پوست خواهید بود. توصیه می شود تا در طول درمان از میزان بیشتری میوه، سبزیجات و آب استفاده شود . و از استعمال دخانیات و الکل خودداری شود.

روش تهیه کرم گانودرما :

دو قاشق چایخوری  پودر گانودرما  را در یک ظرف بریزید. با یک قطره چکان، مقداری آب جوش بر روی پودر  بریزید . به قدری که پودر مرطوب شده و حالت خمیری پیدا کند . کرم  آماده شده است. می توانید این کرم بدست آمده را بر روی قسمت های مختلف پوست بدن که دچار آسیب شده است، بمالید. ( از تماس با اطراف چشم  خودداری شود )

  • امتیاز محتوا
  • خوانایی و نگارش
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (3 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *