آیا گانودرما می تواند در کاهش وزن به من کمک کند؟

 

اضافه وزن یک مشکل شایع است که خیلی از افراد آن را در طول زندگی تجربه می کنند . چاقی خطر ابتلا به فشار خون بالا ، دیابت ، حمله قلبی و سایر عوارض را افزایش می دهد. کاهش وزن آنقدر حائز اهمیت است که فرد مبتلا به چاقی ، با کاهش وزن حتی در حد چند کیلوگرم ، در بسیاری از جنبه ها احساس بهتری پیدا می کند.

حال سوال اینجاست که با توجه به تبلیغات گسترده   آیا می توانید از گیاه گانودرما لوسیدوم برای کاهش وزن استفاده کنید یا خیر ؟ ( گانودرما و لاغری )

در پاسخ باید بگوییم  گانودرما گیاه دارویی برای کاهش وزن نیست . البته می تواند به شما کمک کند تا در شرایط خاص به طور غیر مستقیم وزن خود را کاهش دهید. مثلا:

  • اگر شما SLE (لوپوس) یا بیماری خود ایمنی دیگری داشته باشید ، به دلیل مصرف طولانی مدت استروئید به تدریج اضافه وزن پیدا خواهید کرد . در این حالت ، مصرف گیاه گانودرما  سیستم ایمنی بدن شما را تنظیم کرده و به آرامی شرایط شما را بهبود می بخشد. و هنگامی که بیماری خود ایمنی شما بهبود می یابد ، پزشک ممکن است برای استروئید مقدار کمتری تجویز کند. درنهایت وزن شما کاهش می یابد.
  • یا اینکه در صورت بروز مشکل در هورمون هایی مانند کم کاری تیروئید ، وزن شما نیز افزایش می یابد. گانودرما لوسیدوم یک گیاه موثر برای تنظیم تعادل هورمونی شما است. و هنگامی که تعادل هورمون شما ترمیم شود ، طبیعتاً شما کاهش وزن را تجربه می کنید .
  • بعضی اوقات هم افزایش وزن به دلیل احتباس آب به جای چربی ها ایجاد می شود. در این حالت ، بدن بیشتر از حد لازم آب خود را حفظ می کند. و این ناشی از ضعف کلیه یا ضعف قلب است. برای کلیه ضعیف ، می توانید از گیاه Cordyceps Sinensis و یا گانودرما برای تقویت کلیه استفاده کنید. برای قلب ضعیف ، گانودرما لوسیدوم  یکی از بهترین گیاهان دارویی است. گانودرما همچنین گردش خون شما را بهبود می بخشد ، که ممکن است به از بین بردن آب اضافی در بدن شما کمک کند.

البته مشخص است  که حتی اگر شرایطی که در بالا ذکر شد را ندارید و اضافه وزن دارید مصرف گیاه گانودرما نیز بسیار  ضروری است. چراکه به طور مؤثر به جلوگیری از عوارض شایع ناشی از اضافه وزن به خصوص فشار خون بالا و دیابت کمک می کند .( گانودرما و لاغری )

گانودرما و لاغری

در کنار مصرف گانودرما برای کاهش وزن چه اقدامات دیگری لازم است  ؟

البته اقدامات اساسی که شما در کنار گانودرما برای کاهش وزن خود باید انجام دهید عبارتند از:

  • زیاد غذا نخورید. هنگامی که حدود ۷۰٪ پر هستید از از غذا خوردن دست بکشید
  • قبل از خواب غذا نخورید ( قبل از ساعت ۸ شام میل کنید تا فاصله زمانی خوبی بین خواب و وعده شام ایجاد شود )
  • از رژیم غذایی پر کالری خودداری کنید ( برای رژیم غذایی مناسب حتما از پزشک تغذیه کمک بگیرید )
  • خواب کافی و منظم داشته باشید
  • و مهم تر از همه ورزش را فراموش نکنید

در نظر داشته باشید که ممکن است روند کاهش وزن برای برخی کند باشد به گونه ای که در یک ماه ۱ کیلوگرم یا کمتر از دست بدهند. با این حال مطمئن هستید که کاهش وزن شما با محصولی گیاهی انجام شده و به هیچ وجه عوارض جانبی ندارد.

 

 

[wp-review id=”3625″]

آیا گانودرما می تواند به کاهش وزن من کمک کند ؟ دروغ یا واقعیت

می توانید این مقاله را در شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *